RUTEX, Slovenský výrobca termoprádla a športového oblečenia

Firma RUTEX bola založená v roku 1991 ako šijacia dielňa voľnočasového oblečenia. Rozsiahla produkcia, vlastná výroba pletenín spolu s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti textilu, boli základnými piliermi v rozvoji a v boji s konkurenciou na textilnom trhu. Dnes je RUTEX vysoko stabilná textilná firma s výrobou voľnočasovej módy, výrobkov pre fitness a tiež termobielizne, ktorá je zastúpená pod značkou Termovel na slovenskom, českom a zahraničnom trhu. Medzi naše úspechy môžeme zaradiť nielen maloobchodnú sieť predajní, v ktorých máme zastúpenie, ale aj obliekanie profesionálov ako sú športovci, záchranári, horolezci, polícia a armáda SR a ČR.

Od roku 2005 je firma RUTEX držiteľom certifikátu ISO 9001 čo dokazuje stabilitu a kvalitu systému.

Krédom a poslaním našej firmy je v prvom rade kvalita výrobkov, dizajn, prijateľná cena a hlavne spokojnosť zákazníka.

Ždiaranka

Príďte zažiť do nášho penziónu upokujujúcu silu prírody Belianskych tatier a Spišskej MaguryPenzión sa nachádza v rázovitej goralskej obci Ždiar.

Poloha penziónu Ždiaranka je atraktívna najmä blízkosťou Vysokých Tatier, kde vás okúzli nielen panoráma Belianskych Tatier, ale aj vynikajúca kuchyňa, ústretový personál, laskaví majitelia a úžasný wellness s výhľadom na Tatranské štíty.

Naše slovenské

Projekt naseslovenske.online má za cieľ podporovať šikovných ľudí pôsobiacich na Slovensku, lokálnu tvorbu, aktívny a ekologický životný štýl, inšpirovať k turizmu a spoznávaniu našej krajiny. Jednoducho poukázať na to pekné, naše slovenské.

VEREDA sport / e-shop

Ponúkame predaj a servis lyží a bežiek. V lete sme špeciálka na turistickú a bežeckú obuv so značkami ako sú: Salewa, Lowa, Dynafit, On Cloud, Asolo, LaSportiva, Planika,…
Ako jediný v regióne ponúkame bootfitting turistickej a bežeckej obuvi, kde sa venujeme roztláčaniu, prípadne naťahovaniu obuvi. Ponúkame skenovanie nohy s následným  odporučením výberu ortopedických tvarovaných vložiek.

PURO Fairtrade / MIKO káva

Nájdete u nás kávu s dlhoročnou tradíciou, kávu pre milovníkov klasického talianskeho štýlu, ale aj výnimočnú chuť kávy Fairtrade.

Foto Story

Náš príbeh pre vás píšeme od roku 1999, kedy sme začali robiť servis kancelárskych zariadení, spočiatku jednoduchších, neskôr digitálnych a multifunkčných. Vývoj techniky, technológií nás neustále núti vzdelávať sa a posúvať vpred, preto sme sa transformovali v roku 2006 na s.r.o. , aby sme dokázali splniť vaše požiadavky ešte o stupienok vyššie.

V súčasnosti sa okrem servisu venujeme aj predaju kancelárskych zariadení  a školeniam o nich. Naše portfólio sme rozšírili aj o ďalšie služby ako sú výroba pečiatok, gravírovanie, kopírovanie a nízkonákladová tlač. Nakoľko technika a médiá nie sú večné, no spomienky také byť môžu, vraciame sa späť k papieru, ktorý pretrvá.
Vytvorte si aj vy s nami svoj originálny príbeh – vo forme fotoknihy či kalendára z vašich osobných zážitkov.
Radi vám s tým pomôžeme.

Tulák

Predajňa  so športovým tovarom.

TULÁK OUTFIT s.r.o., Partizánska 57, 911 01 Trenčín
Po-Pia : 09,00 – 18,00
So:         09,00 – 12,00

Územná úradovňa Trenčín Slovenskej sekcie IPA

IPA – International Police Association

Medzinárodná policajná asociácia je najväčšou medzinárodnou organizáciou aktívnych alebo aj penzionovaných príslušníkov policajného zboru na svete, bez rozdielu pohlavia, hodnosti, farby pleti, rasy, jazyka a náboženstva.

Marius Pedersen, a.s, prevádzka Trenčín

Prevádzka Marius Pedersen, a.s. Trenčín zabezpečuje služby v oblasti odpadového hospodárstva, bežnú a zimnú údržbu komunikácií a služby v oblasti starostlivosti o verejnú zeleň pre mesto Trenčín, okolité obce a podnikateľské subjekty.

 Carpe diem

CARPE DIEM – ŽIME PRE TENTO OKAMIH, PRE DNEŠOK.
VČERAJŠOK JE HISTÓRIA,
ZAJTRAJŠOK JE ZÁHADA,
DNEŠOK JE DAR!
A preto užívaj si

 berno sport

Outdoorový obchod BERNO šport bol založený v apríli 2010 ako adrenalinshop.sk dvomi horolezcami – Martinom Kmeťom a Martinom Bernovským.

Obchod bol od začiatku zameraný na horolezecké vybavenie, neskôr pribudlo vybavenie pre výškové práce. Našim cieľom nie je ponúkať čo najviac sortimentu, ale predávať výrobky za ktorými si naozaj stojíme, máme s nimi skúsenosti a veríme im.

 gekon

Výrobca originálnej značky GEKON spoločnosť L-TEX com s.r.o.

L-TEX com s. r. o. je slovenská spoločnosť ktorá je známa nie len na Slovensku ale aj v okolitých krajinách. Bola založená v roku 2002 takže už viac ako 10 rokov úspešne pôsobí v oblasti výroby a predaja zdravotníckeho oblečenia a pracovných ochranných prostriedkov.

 

 McDonald’s

McDonald’s prevádzkuje vyše 30 000 reštaurácií v 110 krajinách sveta. Denne obslúži takmer 50 mil. zákazníkov a jeho ročný obrat sa pohybuje okolo 40 mld. dolárov. Sieť reštaurácií McDonald’s na Slovensku pozostáva zo 16 reštaurácií v šiestich slovenských mestách a ročne obslúži vyše 7,5 mil. zákazníkov.

MGE plus

Potraviny Trenčianska Teplá.