RUTEX, Slovenský výrobca termoprádla a športového oblečenia

Firma RUTEX bola založená v roku 1991 ako šijacia dielňa voľnočasového oblečenia. Rozsiahla produkcia, vlastná výroba pletenín spolu s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti textilu, boli základnými piliermi v rozvoji a v boji s konkurenciou na textilnom trhu. Dnes je RUTEX vysoko stabilná textilná firma s výrobou voľnočasovej módy, výrobkov pre fitness a tiež termobielizne, ktorá je zastúpená pod značkou Termovel na slovenskom, českom a zahraničnom trhu. Medzi naše úspechy môžeme zaradiť nielen maloobchodnú sieť predajní, v ktorých máme zastúpenie, ale aj obliekanie profesionálov ako sú športovci, záchranári, horolezci, polícia a armáda SR a ČR.

Od roku 2005 je firma RUTEX držiteľom certifikátu ISO 9001 čo dokazuje stabilitu a kvalitu systému.

Krédom a poslaním našej firmy je v prvom rade kvalita výrobkov, dizajn, prijateľná cena a hlavne spokojnosť zákazníka.

Naše slovenské

Projekt naseslovenske.online má za cieľ podporovať šikovných ľudí pôsobiacich na Slovensku, lokálnu tvorbu, aktívny a ekologický životný štýl, inšpirovať k turizmu a spoznávaniu našej krajiny. Jednoducho poukázať na to pekné, naše slovenské.

Oliwa resort

Oliwa resort poskytuje ideálne priestory a podmienky pre organizovanie vaších podujatí s využitím celého rezortu vrátane ubytovania pre 165 osôb.

Na všetky podujatia ponúkame kompletný servis, program na kľúč vrátane materiálneho i personálneho obsadenia, kvalitné služby, výbornú domácu stravu a príjemné prostredie.

VEREDA sport / e-shop

Ponúkame predaj a servis lyží a bežiek. V lete sme špeciálka na turistickú a bežeckú obuv so značkami ako sú: Salewa, Lowa, Dynafit, On Cloud, Asolo, LaSportiva, Planika,…
Ako jediný v regióne ponúkame bootfitting turistickej a bežeckej obuvi, kde sa venujeme roztláčaniu, prípadne naťahovaniu obuvi. Ponúkame skenovanie nohy s následným  odporučením výberu ortopedických tvarovaných vložiek.

PURO Fairtrade / MIKO káva

Nájdete u nás kávu s dlhoročnou tradíciou, kávu pre milovníkov klasického talianskeho štýlu, ale aj výnimočnú chuť kávy Fairtrade.

Paperwallet

Dobrý deň, aby ste si mohli pozrieť o aký produkt ide, nech sa páči, kliknite na link „Paperwallet„.

Foto Story

Náš príbeh pre vás píšeme od roku 1999, kedy sme začali robiť servis kancelárskych zariadení, spočiatku jednoduchších, neskôr digitálnych a multifunkčných. Vývoj techniky, technológií nás neustále núti vzdelávať sa a posúvať vpred, preto sme sa transformovali v roku 2006 na s.r.o. , aby sme dokázali splniť vaše požiadavky ešte o stupienok vyššie.

V súčasnosti sa okrem servisu venujeme aj predaju kancelárskych zariadení  a školeniam o nich. Naše portfólio sme rozšírili aj o ďalšie služby ako sú výroba pečiatok, gravírovanie, kopírovanie a nízkonákladová tlač. Nakoľko technika a médiá nie sú večné, no spomienky také byť môžu, vraciame sa späť k papieru, ktorý pretrvá.
Vytvorte si aj vy s nami svoj originálny príbeh – vo forme fotoknihy či kalendára z vašich osobných zážitkov.
Radi vám s tým pomôžeme.

Tulák

Predajňa  so športovým tovarom.

TULÁK OUTFIT s.r.o., Partizánska 57, 911 01 Trenčín
Po-Pia : 09,00 – 18,00
So:         09,00 – 12,00

Zepelin

ZEPELIN bol založený v roku 1996 ako spoločnosť špecializujúca sa na výrobu štandardných nafukovacích reklamných objektov. Po viac ako dvoch desaťročiach môžeme povedať, že je to dobre fungujúca mašinéria, ktorá zamestnáva viac ako 70 nadšených ľudí, ktorí sa vyznajú v svojej práci, ktorú tvorí vývoj nových a lepších modelov a následné spracovanie technických textílií a kovových komponentov na zákazku do podoby nafukovacích produktov, eventových a ubytovacích stanov, skladovacích hál, nádrží a podobne.

Územná úradovňa Trenčín Slovenskej sekcie IPA

IPA – International Police Association

Medzinárodná policajná asociácia je najväčšou medzinárodnou organizáciou aktívnych alebo aj penzionovaných príslušníkov policajného zboru na svete, bez rozdielu pohlavia, hodnosti, farby pleti, rasy, jazyka a náboženstva.

Marius Pedersen, a.s, prevádzka Trenčín

Prevádzka Marius Pedersen, a.s. Trenčín zabezpečuje služby v oblasti odpadového hospodárstva, bežnú a zimnú údržbu komunikácií a služby v oblasti starostlivosti o verejnú zeleň pre mesto Trenčín, okolité obce a podnikateľské subjekty.

 Carpe diem

CARPE DIEM – ŽIME PRE TENTO OKAMIH, PRE DNEŠOK.
VČERAJŠOK JE HISTÓRIA,
ZAJTRAJŠOK JE ZÁHADA,
DNEŠOK JE DAR!
A preto užívaj si

 gekon

Výrobca originálnej značky GEKON spoločnosť L-TEX com s.r.o.

L-TEX com s. r. o. je slovenská spoločnosť ktorá je známa nie len na Slovensku ale aj v okolitých krajinách. Bola založená v roku 2002 takže už viac ako 10 rokov úspešne pôsobí v oblasti výroby a predaja zdravotníckeho oblečenia a pracovných ochranných prostriedkov.

 

 McDonald’s

McDonald’s prevádzkuje vyše 30 000 reštaurácií v 110 krajinách sveta. Denne obslúži takmer 50 mil. zákazníkov a jeho ročný obrat sa pohybuje okolo 40 mld. dolárov. Sieť reštaurácií McDonald’s na Slovensku pozostáva zo 16 reštaurácií v šiestich slovenských mestách a ročne obslúži vyše 7,5 mil. zákazníkov.

OXA production s.r.o.

Spoločnosť OXA production s.r.o. bola založená s účelom, reflektovať na požiadavku trhu, realizovať fasádne a strešné opláštenie najmä priemyselných objektov. Postupne sme rozširovali vlastnú činnosť a pre spokojnosť našich zákazníkov realizujeme komplexné služby fasádneho a strešného opláštenia, ale aj stavby na kľúč nielen nami na mieru pripravených projektov, ale aj z projektov, ktoré si zákazník prinesie.

Urpiner

Banskobystrický pivovar, a.s. je výrobca výnimočného slovenského piva URPINER.
Na pivovarnícku tradíciu v meste pod Urpínom, ktorá začala ešte v roku 1501, nadviazal novodobý pivovar postavený v Radvani – Kráľovej, ktorý bol uvedený do prevádzky 13. augusta 1971 ako Pivovar Urpín s kapacitou 350-tisíc hektolitrov piva ročne.

Trenčín

Mierové námestie 2
911 64 Trenčín
tel: 032/6504 111
e-mail: trencin@trencin.sk

Stavebná spoločnosť – Bratislava